Nasza oferta

Galeria nagrobków

NAGROBKI

Galeria tablic

TABLICE

Galeria płaskorzeźb

PŁASKORZEŹBY

Firma nasza powstała w 1975 r.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zakładem kamieniarskim, specjalizującą się w wykonaniu usług kamieniarskich w kamieniu naturalnym.

W ofercie posiadamy pełną dostępność materiałów z całego świata o różnorodnej kolorystyce i strukturze, które są w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania i szybką realizacje zamówienia według gotowego wzoru lub projektów klienta. Gwarantujemy sprawną obsługę oraz doradztwo w wyborze materiału i wzoru, świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie od pomiaru przez projekt, aż po montaż .

Wyciągamy z kamienia to co najbardziej cenne , czyli jego niepowtarzalność strukturalną oraz wyjątkową barwę, kładąc szczególny nacisk na pokazanie naturalnego piękna kamienia dzięki czemu nasze wyroby znajdują nabywców zarówno w kraju jak i za granicą.

Wyspecjalizowana kadra oraz wysokie ambicje pracowników pomagają w realizowaniu nowych form wytwarzanych produktów o wysokim standardzie jakościowym, które są dopracowane w najmniejszych szczegółach. W osiągnięciu wysokiej jakości oraz dokładności wykonywanych produktów pomaga nam nowoczesny park maszynowy. Dzięki nowoczesnej technologii cięcia i obróbki kamienia jesteśmy w stanie wykonać każdy nawet najbardziej skomplikowany i nietypowy wzór nagrobka.

Na naszej wystawie znajdziecie Państwo około 100 nagrobków do natychmiastowego odbioru o szerokiej gamie kolorystycznej w formach tradycyjnych i nowoczesnych, prostych jak i bogato zdobionych wzorach.

Różnorodność materiałów, liczne wzory oraz fachowość obsługi na pewno spotkają się z Państwa zainteresowaniem , dodatkowo w naszej ofercie posiadamy pełną ofertę akcesoriów nagrobkowych najlepszych producentów na świecie.

Wykonujemy nagrobki według projektów klienta oraz zaprojektowanych przez naszych pracowników.

Dzięki sprawdzonym dostawcom, oferujemy surowiec najwyższej jakości o dużej wytrzymałości.